Klíče, Migo dohra, procházka

28.06.2020

Klíče. Mamka odjela na odpolední a přijel za mnou Maty. Měla jsem mu hodit klíče, protože nám nefunguje mluvítko u zvonků. No vezmu klíče do ruky a najednou se mi rozletěly. Měla jsem dva svazky na takové menší šňůrce. A ta už nevydržela a rupla. Únava materiálu. Teď jsem je musela vzít ze země a jak mám ty bolesti, tak mi to hned nešlo. Ale nakonec úspěch a Maty se dostal dovnitř.

Migo dohra. Když tady byl miláček, zavolali jsme Monči. Vyměkla a už se s tím naším zlobidlem baví. Netušili jsme, že jak jí tenkrát utekl, tak to vzal rovnou přes okno. Na co by se otravoval s dveřma. Mysleli jsme, že jí utekl na procházce a on ne. Monča zalévala kytky a tak si otevřela okno a Migo využil situace a hups na průzkum. Obešel sousedy. Tam nechal bobek, támhle se zas vyčůral. No naštěstí má rád lidi a nemuseli jsme řešit jiný průšvih, kdyby někomu ublížil. Vydal se opačným směrem, než jsou zvyklí chodit na procházku. Asi už ho nebavila jejich trasa a musel zjistit, co je dál. No co kdyby to tam bylo lepší a byly tam hezčí místečka na udělání hromádky.

Procházka. Maty mě vytáhl na chvíli ven. Po cestě jsme vyhodili odpadky a potom jsme se stavili na zmrzku. Kousek od baráku máme výbornou točenou. Zrovna měli mango a vanilku. Obvykle si dávám míchanou, ale jako mango je mango, tak jsem neodolala. Mňam Mňam. Pán si je vyrábí sám a fakt umí. V takovém vedru jsem na sebe hodila jen lehké šaty. No zrovna by se hodila samodržící podprda, kdyby ovšem držela žee.